De Belgische Bouwdocumentatie
Printable version Aan favorieten toevoegen Doorsturen naar vriend of collega Bookmark and Share

Over APOK NV/SA

APOK NV/SA

Adres:
Oudestraat 11
Postcode:
Plaats:
Kampenhout
Land:
België
Tel.:
016 61 72 62
Fax:
016 61 72 81
URL:
Email:
 


Bedrijfsgegevens

APOK is een vooraanstaande Belgische producent van non-ferro regenwaterafvoersystemen met meer dan 60 jaar ervaring in de dakdekkerswereld.
In de 30 APOK-verdeelpunten, verspreid over heel België, biedt APOK een totaalpakket van dakmaterialen en gereedschappen voor de vakman.
Ruime voorraden, maatwerkproductie per filiaal met technische assistentie op de werf en een uitgebreid logistiek netwerk staan garant voor kwaliteit, service en korte levertermijnen.
APOK draagt klantenservice hoog in het vaandel: dankzij uitgebreide stockagemogelijkheden op diverse locaties kan APOK een groot aantal producten uit voorraad leveren.

Leveringsprogramma

APOK levert alles voor op het dak!
APOK is producent van:
- dakgoten, afvoerbuizen en toebehoren in zink en koper
- dakbedekking “staande naad” in zink en koper
- gevelsystemen in VMZINC ©
- muurkappen in aluminium

APOK is verdeler van:
VMZinc, EPDM (Resitrix, Tiplon), dakisolatie (Recticel, Unilin, Isover, Knauf, Isotec, …), roofing, dakvensters (Velux), dakpannen (Monier, Terreal, Koramic), natuurleien (Cupa, Samaca), vezelcementleien (Cembrit, SVK), gevelbekleding, gereedschappen, enz.

U kan een overzicht van al onze producten terugvinden in onze online dakwinkel www.apok.be

Nuttige adressen :
Apok Aalst
Wijngaardveld 44; 9300 Aalst
Tel.: 053/60 73 30 - Fax: 053/60 73 35; E-mail: aalst@apok.be

Apok Aarschot
Nieuwlandlaan 310 B – Industriezone B; 3200 Aarschot
Tel.: 016/57 17 11 – Fax: 016/57 17 12; E-mail: aarschot@apok.be

Apok Anderlecht
Aakaai 8; 1070 Anderlecht
Tel: 02/529 90 60 - Fax: 02/529 90 65; E-mail: anderlecht@apok.be

Apok Antwerpen Noordersingel
Noordersingel 17 – 2140 Borgerhout 3
Tel.: 03 540 81 80 - Fax: 03 540 81 85; E-mail: antwerpen@apok.be

Apok Bavikhove
Vierschaar 4; 8531 Bavikhove
Tel: 056/65 07 65 - Fax: 056/70 31 58; E-mail: bavikhove@apok.be

Apok Brugge
Laconiastraat 8; 8000 Brugge
Tel.: 050/45 00 50- Fax: 050/45 00 55; E-mail: brugge@apok.be

Apok Drongen
Moorstraat 25B; 9850 Nevele (Industriezone Drongen - vlot bereikbaar via E40)
Tel: 09/252 60 69 - Fax: 09/252 60 85; E-mail: drongen@apok.be

Apok Eke
Begoniastraat 4; 9810 Eke
Tel.: 09/385 55 44 – Fax: 09/385 69 65; E-mail: eke@apok.be

Apok Fleurus
Rue du Bassin 23 – Z.I. Martinrou –; 6220 Fleurus
Tel. : 071/82.23.30 - Fax: 071/82.23.35; E-mail: fleurus@apok.be

Apok Herentals
Toekomstlaan 3; 2200 Herentals
Tel: 014/30 40 75 - Fax: 014/30 40 74; E-mail: info@godam.be

Apok Hoeselt
Industrielaan 2A; 3730 Hoeselt
Tel.: 089/41 18 12 - Fax: 089/41 77 31; E-mail: hoeselt@apok.be

Apok Kampenhout
Oudestraat 11; 1910 Kampenhout -
Tel: 016/60 46 06 - Fax: 016/60 46 56; E-mail: kampenhout@apok.be

Apok Lessines
Zoning Ouest 1Z; 7860 Lessines
Tel.: 068/26 47 10 - Fax: 068/26 47 15; E-mail: lessen@apok.be

Apok Lommel
Balendijk 194; 3920 Lommel
Tel.: 011/34 05 60 - Fax: 011/34 05 65; E-mail: lommel@apok.be

Apok Luik
Rue des Technologies 15; 4432 Alleur
Tel: 04/372 92 60 - Fax: 04/372 92 65; E-mail: liege@apok.be

Apok Lummen
Bosstraat 50 bus 2; 3560 Lummen
Tel: 013/3506 60 - Fax: 013/35 06 65; E-mail: lummen@apok.be

Apok Malle
Ambachtsstraat 12, 2390 Malle
Tel: 03/312 84 60 - Fax: 03/312 84 64; E-mail: malle@apok.be

Apok Manage
ZAS du Faubourg - rue du Chenia 13; 7170 Manage
Tel: 064/23 90 10 - Fax: 064/77 24 84; E-mail: manage@apok.be

Apok Namen
Rue des Phlox 1 A, 5100 Naninne
Tel: 081/40 93 40 - Fax: 081/40 93 45; E-mail: namur@apok.be

APOK Neder-Over-Heembeek
De Béjarlaan 1 F; 1120 Neder-Over-Heembeek
Tel. : 02/266.12.80 - Fax: 02/266.12.85; E-mail: noh@apok.be

Apok Opglabbeek
Nijverheidslaan 1523; 3660 Opglabbeek
Tel: 089/81 12 00 - Fax: 089/85 72 45; E-mail: opglabbeek@apok.be

Apok Sint-Niklaas
Industriepark-West 43; 9100 Sint-Niklaas
Tel.: 03/760 69 30 - Fax: 03/760 69 30; E-mail: sint-niklaas@apok.be

Apok Tienen
Grijpenlaan 22 Industriezone; 3300 Tienen
Tel: 016/78 18 40 - Fax: 016/78 18 45; E-mail: tienen@apok.be

Apok Torhout
Oude Gentweg 41; 8820 Torhout
Tel: 050/21 69 10 - Fax: 050/22 03 82; E-mail: torhout@apok.be

Apok Verviers
Rue Abot 9; 4890 Thimister-Clermont
Tel: 087/35 06 88 - Fax: 087/35 10 92; E-mail: verviers@apok.be

Apok Waremme (Borgworm)
Rue du Parc Industriel 41; 4300 Waremme
Tel.: 019/33 83 60 - Fax: 019/33 83 65; E-mail: waremme@apok.be

Apok Waver
Waver IZ Noord - Avenue Vesale 27; 1300 Waver
Tel. : 010/23.19.20 - Fax: 010/23.19.25; E-mail: wavre@apok.be

Apok Wilrijk
Dynamicalaan 19 - Industriepark; 2610 Wilrijk (Antwerpen)
Tel: 03/740 75 80 - Fax: 03/740 75 85; E-mail: wilrijk@apok.be

Nieuw filiaal: Apok Doornik
Rue de Mont d’Orq 12; 7503 Froyennes
Tel: 069/ 57 83 86; E-mail: Tournai@apok.be

Producten van APOK NV/SA

Producten van APOK NV/SA
Info Preview Product Beschrijving Brochures Bestekteksten CAD files
APOK Hemelwaterafvoer, hanggoten, koper
Gootsysteem met geprefabriceerde koperen hanggoten vervaardigd uit machinaal geplooide koperplaat op lengtes van 5m
  Bestekteksten  
APOK Hemelwaterafvoer, hanggoten, zink
Gootsysteem met geprefabriceerde zinken hanggoten vervaardigd uit machinaal geplooide zinkplaat op lengtes van 5 m
  Bestekteksten  

Vraag informatie aan van APOK NV/SA
 
Om meer informatie aan te vragen van APOK NV/SA kunt u het formulier hieronder gebruiken.
 
*Naam:    
*Email:    
Bedrijf:    
*Type:    
Tel.:    
*Adres:    
*Vraag:    
    (* = Verplicht veld) 
Voeg mij toe aan de verzendlijst voor de gratis Cobosystems nieuwsbrief.  
     


(37.41)Aa - Lichtkoepels, systemen, alg.
(37.45)Aa - Dakvensters, systemen, alg.
(41)Xa - Gevelafwerkingen, muurafdekelementen, alg.
(41)Xh4 - Gevelafwerkingen, muurafdekelementen, aluminium
(41.9)Ha(G1) - Afwerkingsprofielen/buiten, alg.
(47)Aa - Dakafwerkingen, systemen, alg.
(47)La - Onderdaken, soepele folies, alg.
(47)Mh(7) - Dakafwerkingen, dakrandelementen, zink
(47)Na - Onderdaken, platen voor hellend dak, alg.
(47)Nf9 - Onderdaken, platen voor hellend dak, vezelcement
(47)Xa - Dakranden, profielen, alg.
(47)Xh4 - Dakranden, profielen, aluminium
(52.2)Ia(K5) - Rookafvoer, flexibele buizen, alg.
(52.5)Aa - Hemelwaterafvoer, dakgootbekledingen, alg.
(52.5)Ia - Hemelwaterafvoer, afvoerbuizen, alg.
(52.5)Ia - Hemelwaterafvoer, hanggoten, alg.
(52.5)Ih5 - Hemelwaterafvoer, afvoerbuizen, koper
(52.5)Ih5 - Hemelwaterafvoer, hanggoten, koper
  (52.5)Ih7 - Hemelwaterafvoer, afvoerbuizen, zink
(52.5)Ih7 - Hemelwaterafvoer, hanggoten, zink
(99)Ia - Buizen
(99)Ih7 - Buizen, zink
(99)Mh5 - Bladen, koper
(99)Mh7 - Bladen, zink
(99)Mh8 - Bladen, lood
(99)Xa(L62) - Beschermingssystemen tegen duiven
(99)Xa(M2) - Isolatiematerialen, alg., thermisch isolerend
(99)Xa(P2) - Isolatiematerialen, alg., akoestisch isolerend
(99)Xh5 - Producten, koper
(99)Xh7 - Producten, zink
(99)Xh8 - Producten, lood
(99)Xt6 - Bevestigingsmiddelen, nagels/bouten
(99)Xt6 - Bevestigingsmiddelen, verankeringen
(99)Yt6 - Bevestigingsmiddelen voor leidingen
(B7) - Gereedschappen, alg.

Zie voor andere relevante zoekbegrippen ook: dakmaterialen, hanggoten, hemelwaterafvoer.